Edyta Górniak wzruszyła Zielonkę

13 września, w ramach ?Dni Zielonki?, dla miejscowych i okolicznych mieszkańców wystąpiła gwiazda polskiej muzyki Edyta Górniak.

Na koncert popularnej piosenkarki przybyły tłumy. Artystkę tego wieczoru zapowiedział Marek Sierocki. ? Za chwilę wystąpi przed nami gwiazda, która swoją wielką karierę rozpoczęła w ?Metrze?. Jest Ambasadorem Polskiej Piosenki. Jako jedyna polska artystka na konkursie Eurowizji zaszła daleko, zajmując zaszczytne drugie miejsce ? przypomniał Sierocki. ? Jest kobietą o wspaniałym głosie. To wielka dama polskiej piosenki. Z wielką dumą powitajmy w Zielonce Edytę Górniak – w ten sposób Sierocki zapowiedział gwiazdę polskiej muzyki.

Piosenkarka wykonała dla fanów takie przeboje, jak między innymi: ?Jak najdalej?, ?Kasztany?, ?Jestem kobietą?, ?To nie ja?. Górniak cieszyła się z zaproszenia do Zielonki ? To wasze święto, wasz wieczór, wszystko dla was. Bawcie się dobrze ? mówiła. W trakcie swego występu artystka często rozmawiała z publicznością. ? Dziękujemy za zaproszenie i jednocześnie mam nadzieję, że uda nam się przyczynić do tego, iż będzie to miły, ciepły i wzruszający wieczór ? usłyszeliśmy od piosenkarki.

Gromkie brawa publiczności niestety nie przywołały gwiazdy z powrotem na scenę, więc obyło się bez bisów… Górniak pożegnała fanów słowami ? Życzę byście się czuli potrzebni, kochani, szanowani i abyście obudzili się z radością życia.

Koncert spotkał się z dobrym odbiorem ludzi. Piosenkarka promieniała i była niezwykle miła dla swej publiczności. Szkoda tylko, że manager artystki był tak nieprzychylny lokalnej prasie i fotografom. Ale cóż, fanaberie gwiazd trzeba rozumieć?

Sylwia Kowalska

4 przemyślenia nt. „Edyta Górniak wzruszyła Zielonkę

  1. Przeciez publiczność w Zielonce natychmiast po słowach pożegnania gwiazdy zaczęła się rozchodzić.Nikt,moze poza grupką fanów o bis nie prosił,więc i go nie było.Poza tym publiczność zachowywała się fatalnie,gwizdy,chamskie komentarze,brak reakcji na prośby artystki o wspólne śpiewanie.Byłam na kilku koncertach Pani Edyty i wiem, że jeśli publika się zaangażuje,to jest bis i to nie jeden,a nawet spotkania za kulisami.

  2. no i własnie dla fanów powinna bis zaśpiewac… bez nich nie zgarniałaby takiej kasy za koncert. a propos no już naprawdę miasto zielonka nie ma na co wydawac – koncert taki kosztuje minimum 20 tysięcy zł!!!!

  3. pardon, sprawdziłem, 30 tysi bierze piasek (notanebe był w wołominie), zaś edytka zgarnia przynajmniej 40 tysi.

  4. a pro po zdjęć, dlatego nie lubię gwiazd zapominają że tak naprawdę są tacy sami jak każdy szary człowiek a uważają się za kogoś niezwykłego

Możliwość komentowania jest wyłączona.