Kino Helios podbija serca pierwszych Widzów!

Kino Helios mieszczące się w Galerii Wołomin wystartowało we wtorek, 14 lutego i już pierwsze seanse cieszyły się dużym powodzeniem Widzów. O ofercie najnowszego kina z Piotrem Cegielskim, Dyrektorem wołomińskiego Heliosa, rozmawia Teresa Urbanowska.

Miejsce_Za_Miejscem_okładka duża_ok
? Na multipleks z prawdziwego zdarzenia czekało wielu mieszkańców Wołomina, proszę powiedzieć jak Was przyjęła pierwsza publiczność?
? Po opiniach Widzów, którzy już pierwszego dnia licznie nas odwiedzili wiem, że kino się spodobało i ma szansę stać się popularnym miejscem pozytywnych spotkań. Obserwujemy na bieżąco reakcje naszych gości i staramy się reagować na wszystkie ich uwagi i opinie, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kinomanów.
? Po pierwszym przeglądzie Waszej strony internetowej można zauważyć, że oferta jest bardzo szeroka. Macie też w repertuarze filmy w technologii 3D. Czy to oznacza, że filmy w tej technice będą obecne w repertuarze na stałe?
? Dwie z naszych czterech sal dostosowane są do oglądania filmów w technologii 3D. Jesteśmy pewni, że w repertuarze regularnie będą się pojawiać najnowsze filmy ? także te w trójwymiarze. W naszym wołomińskim kinie zawitała technologia DepthQ 3D. Lekkie, niestandardowe okulary gwarantują wysoki komfort odbioru seansu w trójwymiarze. Ponadto po ich jednorazowym zakupie każdy Widz będzie mógł wziąć je do domu i korzystać ze swojej prywatnej pary przy następnych wizytach w kinie.
? Wchodzimy w sezon wiosenny. To pora roku, która skłania bardziej do przebywania na świeżym powietrzu, niż do oglądania filmów. Czy w związku z tym można spodziewać się szczególnej ? wiosennej oferty? Jaki będzie repertuar, jakie przewidujecie hity kinowe?
? Zanim przejdę do propozycji typowo wiosennych chcę zaprosić Widzów na najnowszy film Agnieszki Holland – ?Pokot?.  Zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na tegorocznym Festiwalu Berlinale  będzie miał polską premierę już w najbliższy piątek, 24 lutego.
W marcu zapraszamy natomiast między innymi na następujące filmy: ?Piękna i Bestia?, ?Power Rangers?, ?Zając Max ratuje Wielkanoc? oraz ?Amok?. W późniejszych miesiącach zaprezentujemy także kontynuacje popularnych serii filmowych: ?Szybcy i wściekli 8? oraz ?Strażnicy Galaktyki 2?. Każdy Widz z pewnością znajdzie coś dla siebie!
? Przeglądając Wasz cennik zauważyłam liczne promocje, ale ceny są wyższe niż te
w naszym starym wołomińskim kinie. Rozumiem, że za wygodę i standard trzeba płacić. Proszę powiedzieć jak te ceny mają się do cen kin warszawskich?
? Średnio nasze ceny są o około 6 zł niższe niż ceny w warszawskich kinach, co przy kilkuosobowej rodzinie daje już niemałą oszczędność! Jeśli do tego dodamy niższy koszt przejazdu i oszczędność czasu – to jesteśmy bez wątpienia konkurencyjni w stosunku do Warszawy. Ponadto nasza sieć oferuje Widzom także promocje cenowe. Popularne są ?Tanie Wtorki? – specjalny cennik, w ramach którego bilety na wtorkowe seanse są dostępne dla każdego w bardzo korzystnych cenach.
Na posiadaczy Karty Dużej Rodziny także czekają rabaty, wśród nich znajdą się: 20% zniżka na bilety, 20% zniżka na wybrane napoje, popcorn i nachos oraz 20% zniżka na kawę w Helios Café.
W naszym kinie funkcjonuje też Bilet Rodzinny ? to kolejny pretekst do korzystnej wizyty u nas w rodzinnym gronie!
? Czy jest coś co wyróżnia Kino Helios w Wołominie od innych?
? Oczywiście, że tak! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wołomina i okolic, którzy chcą spędzić miło czas w kinie w komfortowych warunkach i pozytywnej atmosferze. Wołomińskie kino Helios to znakomita jakość seansów, którą zapewnia przestrzenny dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1 oraz srebrne ekrany 4K. Jestem przekonany, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Widzów, także technologicznie!
? To nie jest nasze pierwsze spotkanie. Podczas poprzedniej rozmowy podkreślał Pan, że oprócz premier należy spodziewać się wydarzeń kinowych w różnych cyklach. Jakiego rodzaju będą to wydarzenia?
? Faktycznie jest ich niemało. Poza regularnym repertuarem w wołomińskim kinie Widzowie będą mogli wybierać także spośród licznych propozycji różnorodnych seansów w ramach Projektów Specjalnych. Kino Kobiet to cykl wyjątkowych wieczorów filmowych przygotowanych specjalnie dla pań, pierwsze spotkanie w wołomińskim kinie Helios odbędzie się już w marcu!
Nocne Maratony Filmowe to natomiast szansa na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stwarzają nocne seanse oraz filmy wyświetlane jeden po drugim. W piątek, 3 marca
w wołomińskim kinie odbędzie się pierwszy NMF ? na fanów nocnych seansów czeka na ?Maraton Wolverine?a? z premierą filmu ?LOGAN: WOLVERINE?.
Helios pamięta także o najmłodszych Widzach ? seanse organizowane pod szyldem ?Helios dla Dzieci? to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu odbywają się specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku – także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem!
Co dwa tygodnie miłośnicy ambitnego kina znajdą coś dla siebie w Kinie Konesera. Mogę zdradzić, że gościem specjalnym jednego z takich pokazów będzie Tomasz Raczek, Ambasador Cyklu.
W każdy czwartek o godzinie 18:00 na swoją projekcję zaprasza Kultura Dostępna. W ramach tego cyklu prezentujemy najważniejsze pozycje polskiego kina ostatnich lat, a bilety są dostępne w cenie tylko 10 zł.

Jedno przemyślenie nt. „Kino Helios podbija serca pierwszych Widzów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.