Kobiecy Wieczór z Olgą Bończyk

Kobiecy Wieczór z Olgą Bończyk

18 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie, w ramach „Kobiecego wieczoru” odbyło się spotkanie z Olgą Bończyk. Organizatorzy przygotowali z tego powodu krótką relację dla tych, którzy nie byli w stanie przybyć osobiście.

Olga Bończyk – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, wokalistka, urodzona we Wrocławiu. Ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie fortepianu. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu, zagościła w wołomińskiej bibliotece z okazji „Kobiecego wieczoru”.

„Nic już nie muszę, wszystko mogę” słowa Olgi Bończyk mogą służyć zarówno jako podsumowanie wieczoru, jak i przesłanie dla wszystkich, którzy nakładają na siebie bagaż oczekiwań. Pani Olga od dziecka wiedziała, że aktorstwo to jest to, co będzie jej drogą zawodową. Wytrwałość, pracowitość, nie czekanie na gwiazdkę z nieba, ale raczej wyciąganie po nią rękę – to klucz do sukcesu naszej bohaterki. Podczas spotkania nie zabrakło humorystycznych anegdot zza kulis teatralno-filmowego świata, smaczków na temat budowania roli oraz tematów osobistych, dotyczących rodziny i związków, pojawiła się również Grażyna – TikTokowe alter ego aktorki. Ważną częścią życia zawodowego Olgi Bończyk, jest muzyka. O tej muzycznej części zebrani na sali goście mogli przekonać się osobiście, słuchając utworu „Dwa serduszka”, który zapowiada płytę artystki. Wszystkie powyższe aspekty powodują, że Olga Bończyk otwarcie mówi „Lubię siebie, lubię swoje życie”.

Tego wieczoru nastąpiła kumulacja utalentowanych kobiet na metr kwadratowy, swoim talentem podzieliły się: Anna Dziewiczkiewicz ze Światłoczułej Pracowni, Monika Niemyjska z Paper Heaven, Anna Witkowska z magicznymi aniołami, Karolina Komorowska z Łap ciacho, Beata Szulim i anioły z drewna. Na swoich stoiskach Panie prezentowały przekrój swoich talentów. O tym jak ważna jest edukacja zdrowotna mówiła Renata Modzelewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Przekazała Paniom materiały dotyczące profilaktyki raka piersi oraz zalecenia zdrowego żywienia. Wszystkie Panie podzieliły się swoimi dobrami podczas loterii. Ekologiczne prezenty dla wszystkich zebranych gości w postaci łąki antysmogowej, z roślinami miododajnymi dla uczestniczek i uczestników „Kobiecego wieczoru”, przygotował Czysty Wołomin. Dopełnieniem wieczoru była wystawa prac Kornelii Marczak, uczestniczki bibliotecznej Giełdy Młodych Talentów. Energia, która wytworzyła się podczas spotkania, to niewątpliwie zasługa wszystkich z Was, którzy odwiedzili wołomińską bibliotekę podczas „Kobiecego wieczoru”, czuliśmy Wasze wsparcie.

Nieustającą inspiracją pokazującą, że kobiety mogą, potrafią i działają, jest Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan. Dziękujemy za przybycie Radnym Gminy Wołomin: Edycie Babickiej, Anecie Adamus i Grażynie Mioduszewskiej. Za pomoc przy organizacji „Kobiecego wieczoru” specjalne podziękowania kierujemy do Ligi Niezwykłych Wolontariuszy.
Słodki poczęstunek przygotowała Piekarnia Trimar.

Więcej informacji z Wołomina

Spotkanie autorskie z Ewą Ewart w Wołominie

Spotkanie autorskie z Ewą Ewart w Wołominie

Na wizytę Ewy Ewart w Miejskiej Bibliotece w Wołominie nie czeka się ot tak. To jedno z tych spotkań, do których odlicza się [...]
0 komentarzy
Gość Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – Arkadiusz Werelich Starosta Powiatu Wołomińskiego

Gość Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – Arkadiusz Werelich Starosta Powiatu Wołomińskiego

Z Arkadiuszem Werelichem, starostą wołomińskim, o zbliżającym się wielkim otwarciu nowego SOR-u, nowoczesnej flocie policyjnych radiowozów oraz szkoleniach z pierwszej pomocy, które – [...]
0 komentarzy
Wołomin - Nabór do projektu „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania”

Wołomin – Nabór do projektu „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie prowadzi rekrutację do projektu „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RWS)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus [...]
0 komentarzy
Wołomin - Rusza wielka zbiórka opakowań ze szkła – zdobądź bilet do kina!

Wołomin – Rusza wielka zbiórka opakowań ze szkła – zdobądź bilet do kina!

Urząd Miejski w Wołominie i Miejski Zakład Oczyszczania zapraszają mieszkańców do udziału w akcji edukacyjnej „Wołomin Odzyskuje Surowce – Bilet za Szkło”. Dbając [...]
0 komentarzy
Wołomin - Ponad 1,5 mln zł na bezpieczeństwo.

Wołomin – Ponad 1,5 mln zł na bezpieczeństwo.

Gmina Wołomin konsekwentnie rozwija lokalny system bezpieczeństwa i skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne na działania związane z ochroną ludności oraz obroną cywilną. W 2025 [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.