Policja poszukuje świadków kradzieży i aktów wandalizmu

Pościg za pijanym kierowcą

Policja poszukuje świadków kradzieży, aktów wandalizmu jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału Prewencji.

Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców niżej wymienionych kradzieży, aktów wandalizmu i uszkodzenia mienia. W wielu przypadkach prowadzonych spraw policyjni specjaliści wykonali dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a jeśli będzie to niezbędne, wezwą biegłych z potrzebnych im dziedzin. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń. Dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze teraz możesz zareagować i Nie Tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Wydział Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022) 776 45 08 wew. 110 lub 776 20 21 czynny całą dobę. Również anonimowo.

  •  16 marca 2022 roku na stacji PKN Orlen przy ul. Geodetów 40 w Wołominie kierujący samochodem marki Fiat o nr rej. WSC … zatankował paliwo w ilości 27,9L i nie zapłacił. Wartość start to 185,26 zł.
  • 7 marca 2022 roku nieznany sprawca, ukradł dwie elektryczne szczoteczki do zębów ze sklepu wielkopowierzchniowego przy ul. Geodetów 2 w Wołominie. Wartość strat to 361,98 zł.
  •  2 marca 2022 roku nieznany sprawca, ukradł maszynkę do golenia ze sklepu wielkopowierzchniowego przy ul. Prądzyńskiego 37 w Wołominie . Wartość strat 219,99 zł.
  • od 16 do 17 marca 2022 roku przy ul . Kościelnej w Wołominie nieznany sprawca ukradł dwie tablice rej. o wyróżniku WE ?.. z samochodu osobowego.
  • 8 marca 2022 roku nieznany sprawca, ukradł kwiaty ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie. Wartość strat 138 zł.
  • 10 marca 2022 roku nieznany sprawca, ukradł artykuły spożywcze ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie. Wartość strat 312,95 zł.
  • 12 marca 2022 roku nieznany sprawca, ukradł dwa tonery ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie. Wartość strat to 219 zł.

KPP w Wołominie / sierż. sztab. Monika Kaczyńska

 

Więcej informacji z Wołomina

31. Finał WOŚP w Wołominie

31. Finał WOŚP w Wołominie

Sztab Duczki przygotował szereg atrakcji dla wszystkich, którzy  wspierali tegoroczny cel zbiórki, jakim jest walka z sepsą. Przez weekend udało się zebrać ponad [...]
0 komentarzy
Wołomin - wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do zbycia

Wołomin – drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości przy ul. Cichej 3

Burmistrz Wołomina ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Wołomin, położonej w Wołominie przy ul. Cichej 3. Przedmiotem [...]
0 komentarzy
Rozpoczyna się modernizacja Miejskiego Domu Kultury w Wołominie

Rozpoczyna się modernizacja Miejskiego Domu Kultury w Wołominie

Siedziba MDK zostanie wyposażona w windę i zadaszoną rampę. Modernizacja budynku jest konieczna, aby dostosować go do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na windę, [...]
0 komentarzy
Gmina Wołomin po raz kolejny weźmie udział w najpiękniejszym koncercie świata!

Gmina Wołomin po raz kolejny weźmie udział w najpiękniejszym koncercie świata!

Przed nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Naszą tradycją stało się już, że co roku mieszkańcy biją rekord w ilości zebranych środków. [...]
0 komentarzy

Wołomin: 2023 Rokiem Klubu Sportowego Huragan

Wołomiński Klub Sportowy „Huragan” ma 100 lat! Do rejestru stowarzyszeń został wpisany w 1923 roku. W związku z jubileuszem klubu Rada Miejska w [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.