Przyjechali kandydaci do Wołomina

dsc05250.JPGW poniedziałkowe popołudnie (1 października) na Plac 3 Maja w Wołominie zajechał wóz transmisyjny z którego istnieje możliwość prowadzenia czatów z liderami Komitetu Wyborczego Ligi Prawicy Rzeczpospolitej (LPR) w której skład wchodzą: Liga Polskich Rodzin, Prawica Razem oraz Unia Polityki Realnej. Z listy tej w naszym okręgu do Sejmu kandydują: Artur Zawisza i Ryszard Walczak.

 

Wojciech Wierzejski zaprezentował kandydatów z tej listy do Sejmu, startujących w okręgu podwarszawskim: Artura Zawiszę ? posła ostatniej i poprzedniej kadencji Sejmu ? wówczas z PiS (numer jeden na liście podwarszawskiej), Ryszarda Walczaka (mieszkańca Ząbek ? radnego II kadencji w Radzie Powiatu Wołomińskiego z LPR) oraz Michała Biegałę, prezesa Okręgu Podwarszawskiego UPR (miejsce 3 na liście LPR)

 

dsc05244.JPG dsc05251.JPG dsc05257.JPG dsc05263.JPG dsc05253.JPG dsc05249.JPG

Mieszkańcy Wołomina nie skorzystali z możliwości rozmowy poprzez dwa telebimy z liderem Unii Polityki Realnej ? Korwinem Mikke, czy liderem LPR-u ? Romanem Giertychem. Nie ma się czemu dziwić niskiej frekwencji ? wydarzenie ? choć przygotowane z wielką pompą, nie zostało w terenie nagłośnione. Teresa Urbanowska

11 przemyśleń nt. „Przyjechali kandydaci do Wołomina

 1. Tyle konkretnego przygotowania, ciekawi politycy, duża możliwość bezpośredniego spotkania i wymiany poglądów , wszystko na marne, zero reklamy, brak rozpropagowania wizyty polityków LPR- szkoda.Cała wina za tą klapę ponosi lokalny LPR i jgo nieudolne kierownicywo. Myślę że zagłosuję jednak na Zawiszę.

 2. Ale tłumy. Sukces wyborczy gwarantowany. Panowie Zawisza, Wierzejski i lokalny Nowak. Czas zrozumieć że w Wołominie mieszkają mądrzy ludzie.

 3. Dlaczego redakcja nie wpomniała w swoim tekście o obecnym na spotkaniu kandydacie z Unii Polityki Realnej panu Michale Biegała ?
  Czy lokalni dziennikarza skorzystali z okazji, żeby porozmawiac i poznać program kandydatów, czy tylko się przyglądali ?

 4. Na zdjęciach jest Michał Biegała kandydat UPR, który startuje z 3 miejsca na liście.
  Dlaczego o nim nie wspomnieliście, a napisaliście,że Liga Prawicy Rzeczpospolitej to porozumienie 3 partii.
  Proszę o dopisanie tej informacji

 5. Widac, że redakcja czyta komentarza. Informacja o kandydacie UPR się pojawiło.
  Jakby jeszcze podali cos z programu – np. że zlikwidują bezsensowny podatek od rent i emerytur – to byłoby extra.

 6. wolnorynkowiec – z całym szacunkiem – o to, to niech zadba sztab wyborczy kandydata i on sam i będzie extra (nie myl redakcji ze sztabem ;))

 7. KTO ZLIKWIDUJE dodatkowe opłaty z rachunków :gazu i energi elektrycznej:opłaty abonentowe , opłata stała za usługi dystr. , opłata zmienna za usługi dystr, opłata zm. przesyłowa , opłata stała przesyłowa –
  likwidacja zbędnych opłat spowoduje zmiejszenie rachunków o 2/3, a to już jest coś

 8. Ile jeszcze wytrzymamy :
  -Opłaty ZUS – prawie 50%
  -podatek – 19%
  -podatek vat- 22%
  -inne-podatek od nieruchomości,oc,akcyzy w różnych towarach ….itd
  Czy widzicie TO .TO nas boli to nas gniecie .

 9. Gratuluję prawicy udanych wyborów! Oby tak dalek chłopaki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.