4 maja o godzinie 3:25 na drodze krajowej nr 63 doszło do tragicznego wypadku drogowego. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych i intensywnych działań na miejscu zdarzenia, życia kierowcy nie udało się uratować.
Do wypadku doszło na wysokości Nowych Oknin w rejonie współdziałania KM PSP w Siedlcach oraz KP PSP w Łukowie.

Szybka reakcja służb ratunkowych
Na miejsce wypadku błyskawicznie zadysponowano siły i środki, w tym jednostki z JRG nr 2 Siedlce, JRG Łuków, OSP Stare Okniny, OSP Biardy, OSP Gołaszyn, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol Policji. Działania strażaków i ratowników rozpoczęły się od zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz próby ratowania życia poszkodowanego.
Po uwolnieniu kierowcy z wraku pojazdu natychmiast podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety, poszkodowany mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.
Apel o rozwagę na drodze
Tragiczne wydarzenie z Nowych Oknin przypomina o konieczności zachowania ostrożności i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Policja apeluje do kierowców, aby unikali ryzykownych manewrów, przestrzegali przepisów drogowych i dbali o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników dróg.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Gwałtowny pożar i śmierć czterech mężczyzn. Ruszyło śledztwo prokuratury
Tragedia na DK62. 19-latek uderzył w drzewo – zginął na miejscu
Kolejne groźne zdarzenie z udziałem jednośladu
Volkswagen odzyskany, 32-latek z zarzutami
Zuchwała kradzież w Ząbkach. Luksusowa Skoda zniknęła w kilka chwil – policja zatrzymała duet złodziei
Groźny wypadek w Nowinkach. Auto wypadło z drogi i rozbiło się w przydrożnym rowie
Był pewny ze wygrał BMW – mieszkaniec powiatu siedleckiego stracił ponad 18 tysięcy złotych
Płomienie sięgały wysoko! Dramatyczny pożar auta po zmroku.
Tragedia na Ursynowie. Pożar przy Migdałowej pochłonął cztery życia
Brutalny atak w centrum Warszawy! 20-latek w stanie krytycznym.
Policjanci zlikwidowali laboratorium do produkcji narkotyków. Zabezpieczono 90kg środków psychoaktywnych. Dwóch obywateli Ukrainy usłyszało zarzuty
Zderzenie na Żołnierskiej! Rozbite auta i utrudnienia na DW631
Wieczorna akcja strażaków w Marianowie. Ogień strawił samochód osobowy, a sytuacja mogła zakończyć się znacznie poważniej.
Śmiertelny wypadek na krajowej „50”. Tir w rowie. Kierowca i pasażer wypadli przez szybę.

