O bezpieczeństwie z dyrektorami szkół w Kobyłce
O bezpieczeństwie rozmawiano 30 sierpnia w Urzędzie Miasta, podczas spotkania Wiceburmistrza Grzegorza Świętoreckiego i Sekretarz Małgorzaty Murawskiej z nadkom. Marcinem Pałyską, Komendantem Policji
[...]














