Weterany Szos w Rybie

W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia 2008 r. o godz. 17.00 w pubie „Taaka ryba” w Wołominie wszyscy miłośnicy dawnej motoryzacji będą mogli spotkać się i podziwiać swe maszyny pod hasłem „Weterany Szos w Rybie”. Zapraszamy wszystkich właścicieli i sympatyków zabytkowych samochodów (szczególnie syren) i motocykli (co najmniej 25-letnich)! Spotkanie ma celu integrację środowiska miłośników pojazdów zabytkowych z okolic Wołomina i nie tylko.

Jeżeli wszystko się uda będziemy mogli się spotykać, podziwiać nasze maszyny i dobrze się bawić cyklicznie, np. w pierwszą niedzielę każdego miesiąca.
Dla bywalców Wołomińskich Zlotów Pojazdów Zabytkowych dodam, że spotkania odbędzie się właśnie w tym pubie, gdzie zawsze kończymy zloty. Atmosfera WZPZ – myślę będzie w największym stopniu zachowana :) Wszelkie informacje udzielane są w pubie (Wołomin ul. Sikorskiego 4) lub przeze mnie – 667 215 769, karolbonski@o2.pl. Aha…dodam, że pub, tak jak sam Wołomin znajduje się jakieś 25 km od centrum Warszawy:)

Karol Boński

5 przemyśleń nt. „Weterany Szos w Rybie

  1. Spotkanie napewno bedzie super, tak samo jak i zloty organizowane przez Karola, pojawi sie zapewno duzo ciekawych aut, bedzie wesolo, a piwo przelewac sie bedzie litrami, szkoda tylko ze mnie tam nie bedzie akurat teraz, ale w nastepnym terminie obiecuje przyjechac!:D

  2. Będę z całą pewnością. Gratulacje Karolu za świetny pomysł.Mnóstwo ciekawych historii ,opowieści z trasy i wspominki zlotowe…ahhh już nie mogę się doczekać.

  3. Też zamierzam się wybrać. Myślę, że będzie bardzo fajnie, mam tylko nadzieję, że nie zabraknie wielkiej przejażdżki :)

  4. No trzeba być, chociaż Karol + Ryba to się zawsze kończy tak samo…;) Ale klimat imprez organizowanych przez Karola nie ma sobie równych:)

  5. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przybyli wczoraj do „Taakiej Ryby”. Mimo, że pogoda okazała się być wyjątkowo wredną, spotkanie mogę z całą pewnością zaliczyć do udanych. Szkoda tylko, że tylko ja przyjechałem „zabytkiem”. Pan Bednarek postanowił nawet wystawić w pubie tablicę ogłoszeń, na której każdy miłośnik dawnej motoryzacji będzie mógł kupić i sprzedać potrzebne części i nawiązać znajomości. Następne „Weterany Szos w Taakiej Rybie” już w maju:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.