16 września 2022 r. o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce (sala widowiskowa) odbędzie się wernisaż Wystawy malarstwa Joanny Wasiak i fotografii Daszy Wasiak pt. Inspirelacje.
Otwarcie wystawy umili koncert w wykonaniu zespołu DŻESIKA KALMARY, czyli Kalina Małczyńska i Marcin Grabiński. Wystawa została objęta Patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka.
Wystawa trwać będzie: 16-30.09.2022 r.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Roboty drogowe na trasie Chrzęsne – Sulejów – Jadów
22 czerwca 2026 r. rozpoczęły się prace związane z wykonaniem nowej nakładki asfaltowej na drodze powiatowej. Roboty obejmą odcinki: Chrzęsne – Sulejów –
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium
Podczas Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną
[...]
0 komentarzy
19 wypadków na drogach Mazowsza w miniony weekend. 22 osoby ranne, 40 nietrzeźwych kierujących wyeliminowanych z ruchu
W miniony weekend, od 19 do 21 czerwca 2026 r., na drogach garnizonu mazowieckiego doszło do 19 wypadków drogowych, w których 22 osoby
[...]
0 komentarzy
