Rynkowski i Gąssowki w Zielonce

 W ostatnią niedzielę – 9 września w ramach obchodów Dni Zielonki, mieszkańcy tego miasta delektowali się występem Ryszarda Rynkowskiego. Już wkrótce – 23 września w Klubie Galop zaśpiewa dla nich Wojciech Gąssowski.

dsc_0251.JPGPomimo chłodu i krążących nad miastem ciężkich chmur deszczowych koncert Ryszarda Rynkowskiego w Zielonce na pewno należy zaliczyć do udanych. Artyście udało się rozgrzać publiczność swoimi przebojami. Jego ?Jedzie pociąg z daleka? ze specjalnym na tę okoliczność refrenem: ?Konduktorze łaskawy, Byle nie do Warszawy! Zawieś nas do Zielonki!? – szczególnie przypadł wszystkim do serca. Ciepło przyjęty przez publikę Rynkowski długo nie dał się prosić i bisował wiele razy. Publiczność nie pozostała dłużna: ?Dziękujemy, dziękujemy ? skandowali zielonkowianie.

Już 23 września do ?Klubu Galop? w Zielonce zawita kolejna legenda polskiej muzyki. Teatr Equus zaprasza na koncert z cyklu ?Gwiazdy, które pamiętamy? z udziałem Wojciecha Gąssowskiego. Usłyszymy również Michała Niemca, Wioletę Gut oraz Emilię Gawkowską. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety w cenach 30 zł (miejsce przy stoliku) oraz 20 zł (widownia) są do nabycia w kasach Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa. To świetna okazja, żeby przenieść się w nostalgiczną podróż w czasy, kiedy na parkietach królowały słynne ?Prywatki?. Usłyszymy zapewne wszystkie wielkie przeboje Gąssowskiego na czele z ?Zielonymi wzgórzami nad Soliną? i ?To za nami?. Dla pierwszej osoby, która wyśle na adres redakcji maila o tytule ?Wojciech Gąssowski?, mamy podwójne zaproszenie na koncert artysty. redakcja