W czwartek 8 października juniorzy z Wołomina zagrali derby z młodzieżowcami z Kobyłki. Po zaciętym meczu drużyna UKS Trójka Kobyłka wygrała 3:2 z KS Huragan Wołomin.

Po meczu trener wołomińskich siatkarzy Grzegorz Kołodziej tak skomentował mecz. – Sportowo bardzo dobry mecz. Jak zawsze mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Bardzo dużo walki, piękne wymiany, mocne ataki. Po wygraniu przez nas pierwszego seta w drugim wkradło się rozprężenie i łatwo go przegraliśmy. W trzecim secie goniliśmy przeciwnika aż do końcówki. Wyszliśmy nawet na prowadzenie 22-21, ale gospodarze przycisnęli i wygrali do 22. Czwarty set pod naszą kontrolą, skuteczne ataki i kilka efektownych bloków dalo nam wygraną 25-19. Piaty set całkowicie zdominowany przez gospodarzy i pewna ich wygrana do 10. Gratulacje chłopcom za podjęcie walki. Uważam że wszystko idzie w dobrą stronę i już niedługo damy naszym kibicom więcej satysfakcji.

Więcej informacji
Nowa komenda policji w Wołominie coraz bliżej. Podpisano umowę na inwestycję wartą ponad 104 mln zł
Ponad 434 tys. zł dla Powiatu Wołomińskiego. Będą pieniądze na drogę, profilaktykę zdrowotną i wsparcie psychologiczne
Ponad 271 tys. zł dla Gminy Tłuszcz. Środki wesprą drogi i strażaków ochotników
Kobyłka z trzema dotacjami z Mazowsza. Pieniądze trafią do strażaków, seniorów i na odnowienie kapliczki
„Wesoły Skrzat” ma już 80 lat. Mareckie przedszkole świętuje wyjątkowy jubileusz
Milion złotych dla ząbkowskiej „czwórki”. Szkoła zyska pięć nowych sal lekcyjnych
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim
45 lat pracy dla dzieci i rodzin. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonce świętowała jubileusz
Piętnaście lat aktywności, spotkań i pasji. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tłuszczu świętował jubileusz
