W czwartek 8 października juniorzy z Wołomina zagrali derby z młodzieżowcami z Kobyłki. Po zaciętym meczu drużyna UKS Trójka Kobyłka wygrała 3:2 z KS Huragan Wołomin.

Po meczu trener wołomińskich siatkarzy Grzegorz Kołodziej tak skomentował mecz. – Sportowo bardzo dobry mecz. Jak zawsze mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Bardzo dużo walki, piękne wymiany, mocne ataki. Po wygraniu przez nas pierwszego seta w drugim wkradło się rozprężenie i łatwo go przegraliśmy. W trzecim secie goniliśmy przeciwnika aż do końcówki. Wyszliśmy nawet na prowadzenie 22-21, ale gospodarze przycisnęli i wygrali do 22. Czwarty set pod naszą kontrolą, skuteczne ataki i kilka efektownych bloków dalo nam wygraną 25-19. Piaty set całkowicie zdominowany przez gospodarzy i pewna ich wygrana do 10. Gratulacje chłopcom za podjęcie walki. Uważam że wszystko idzie w dobrą stronę i już niedługo damy naszym kibicom więcej satysfakcji.

Więcej informacji
Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym
Zabierz flagę Mazowsza i ruszaj w drogę. Wakacyjna przygoda, która może wygrać tysiące złotych
Jubileusz „Słonecznego” – 20 edycja połączeń Kolei Mazowieckich nad morze
Wianki dla Seniorów w Zielonce
Mazowsze wspiera rozwój społeczności energetycznych – ponad 6,4 mln zł dla gmin
Szczęśliwy finał poszukiwań 15-latki. W akcji uczestniczyło blisko 150 osób
XXV sesja sejmiku
Na straży kluczowych obiektów – kolejny dzień OGNISTEJ BURZY-26 w 5 MBOT
Krajowy Trening Pierwszej Pomocy na Mazowszu
