Zupy w „jedynce”

„Komitet Miejski Prawa i Sprawiedliwości w Wołominie serdecznie zaprasza wszystkie osoby potrzebujące na bezpłatny, gorący posiłek – tradycyjną „wojskową grochówkę”.
Grochówka będzie rozdawana 19 lutego br., od godziny 13.00 na dziedzińcu Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wołominie (skrzyżowanie ulic: Wileńskiej i Legionów).
Posiłek będzie można spożyć na miejscu lub zabrać na wynos (w tym celu należy przynieść własne naczynie).”

Ryszard Madziar
Komitet Miejski PiS
w Wołominie

210 przemyśleń nt. „Zupy w „jedynce”

 1. W ostatnim wydaniu „Faktow” ukazal sie wywiad przeprowadzony z Radkiem Wasilewskim i nie byloby w tym nic szczegolnego gdyby w wywiadzie tym nie wspomniano o „Akcji Zup” prowadzonej przez PIS ktory akcje te uznaje za najwieksze osiagniecie w powiecie w zakresie swej dzialalnosci.Warto zajrzec do tego artykulu by ubawic sie na smierc ze smiechu….Pozwole sobie dodac ze pan radek przebral miare….i jesli to jest najwieksze osiagniecie tej grupy mlodych studentow pod skrzydlami PIS to az sie w pale nie nmiesci…i brak slow na dalszy komentarz bo nerwy czlowieka ponosza.Zabierzcie sie do nauki a nie zabawiajcie sie w bezinteresownych dobroczyncow…

 2. Andrzej- mam nadzieje ze chociaz raz przed zblizajacymi sie wyborami rzeka zupy poleje sie w miski najbardziej potrzebujacych

 3. a co ma być osiągnięciem grupy osób, która nie rządzi i nie ma tu żadnych układów? zrobienie dobra na dużą skalę..

 4. Panie Mariusz – mam wrazenie ze ma pan powiazania z ta grupa osob……..,ktora nie rzadzi i nie ma zadnych ukladow a ktorej JEDYNYM celem jest zrobienie dobra na duza skale.Za stary jestem na sluchanie bajek….O jakim dobru na wielka skale pan mysli ? Jesli mial pan na mysli ZUPY to daleka jeszcze droga do „dobra na duza skale”

 5. „na dużą skalę” w tym sensie, że prawie każdy Wołominiak słyszał o tej akcji i miał możliwość skorzystania..
  czy mam powiązania z tą grupą osób? z góry uprzedzam, że nie umiem robić stron internetowych ale na http://www.mariuszflorkiewicz.prv.pl zamieściłem wystarczające informacje…

 6. Czasy sie zmienily!Moze ktos poinformuje mnie na temat tegorocznej akcji ZUPEK ktora do tak niedawna…. prowadzona byla z takim powodzeniem i zangazowaniem grupki studentow pod patronatem dzialaczy z PiS.Nigdzie nie moge zdobyc informacji…. a przeciez jesc sie ciagla chce.

 7. Andrzeju – Nie ma „jedynki” to pewnie nie mają gdzie się podziać z tymi zupkami ;)
  A tak całkiem na poważnie z tego co widzę, to teraz działacze tego ugrupowania wolą się polityką w czystym wydaniu zajmować zostawiając pracę charytatywną innym.

 8. Niech każdy z tych co dużo gadają a nic nie robia, ufunduje po jednym posiłku i biedni będą mieli co jeść.

Możliwość komentowania jest wyłączona.